![ee017c765b2470eb42d3993e2b83649e.jpg](https://picua.org/images/2019/10/17/ee017c765b2470eb42d3993e2b83649e.jpg)
11-13 жовтня вчителі школи Лопачук Х.М, Колковська Н.О, Юхман О.М. пройшли тематичні курси, при Івано - Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Курсова підготовка педагогічнх працівників передбачала виклад:
1)ключових питань процесу інклюзивного навчання;
2) ролі та кваліфікаційних вимог асистента вчителя;
3) особливостей організаційної діяльності інклюзивної роботи;
...
Читати далі »