![a19f6948936f5b18f093c13ae6502807.png](https://picua.org/images/2019/03/03/a19f6948936f5b18f093c13ae6502807.png)
Вітаємо переможницю Свериду Софію, ученицю 9-Б класу Болехівської загальноосвітньої школи №2 за зайняте ІІІ місце в Всеукраїнській учнівській олімпіаді з німецької мови. Вчитель, який підготував до олімпіади, Сигут Зоряна Степанівна, вчитель німецької мови І категорії.
24 лютого 2019 року в Івано-Франківську відбувся ІІІ етап Всеукраїнської обласної олімпіади з німецької мови. У ньому взяло участь: 31 учнів ( 9 класу), 30 учнів (10 класу) та 22 учня (11 класу).
|