Статистика
![](/stat/1722068984)
Онлайн всього: 9 Гостей: 9 Користувачів: 0
|
Головна » 2019 » Березень » 29
29 березня 2019 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Атестацію пройшли 9 педагогів відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Голова атестаційної комісії Фендик В.І. привітала педагогів із закінченням атестації та побажала творчих успіхів.
Переглядів:
388
|
Додав:
ticher
|
Дата:
29.03.2019
|
| |
|
|
| | |