Статистика
![](/stat/1722051226)
Онлайн всього: 11 Гостей: 11 Користувачів: 0
|
Головна » 2019 » Березень » 5 » "Олімпус - 2019"
|
Уже кілька років поспіль учні Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 беруть участь у позапрограмній Всеукраїнській предметній олімпіаді "Олімпус" з української мови. Координатор олімпіади - вчитель української мови та літератури Павелик Руслана Володимирівна. Нещодавно учні школи були нагороджені дипломами лауреатів та учасників. Найкращий результат отримали Чмир Діана ( 5-А клас) та Павелик Ростислав (7-А клас).
Щиро вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади з отриманими результатами. Запрошуємо всіх учнів школи випробувати себе в наступних конкурсах, які проходять у нашому навчальному закладі.
![a8ec5f8cc1760a734f99a4a7fb346efc.jpg](https://picua.org/images/2019/03/04/a8ec5f8cc1760a734f99a4a7fb346efc.jpg)
|
Переглядів: 507 |
Додав: ticher
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |