![b7c8393944800a4b7ff8b877f82a9a51.jpg](https://picua.org/images/2019/11/06/b7c8393944800a4b7ff8b877f82a9a51.jpg)
Шкільна бібліотека має дуже важливе значення для успішності учнів. Школярі мають навчитися використовувати інформацію та технології ефективно, безпечно, відповідально, творчо й критично, щоб бути повноправними творцями й учасниками суспільного життя.
Тому з 1 по 31 жовтня в школі проходив Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Бібліотека Нової української школи –простір для освітніх можливостей кожного учня».
З першого тижня почалася благодійна акція «Книжка в дарунок бібліотеці», також прйшов День відкритих дверей для батьків та вчителів, який провела бібліотекар
...
Читати далі »