Статистика
![](/stat/1722053482)
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0
|
Головна » 2017 » Листопад » 19
8 листопада 2017р. на базі Болехівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проводився конкурс «Вчитель року - 2018» в номінації «Німецька мова». Переможцем конкурсу стала вчитель німецької мови Сигут Зоряна Степанівна. Вона проводила урок в 6 класі на тему «Що є в меню?». Учитель застосувала хорові, парні, індивідуальні та комбіновані форми роботи, які сприяли формуванню мовних умінь і навичок. Цікавими були ігрові моменти та фізкультхвилинка.
...
Читати далі »
Переглядів:
829
|
Додав:
Chizhik
|
Дата:
19.11.2017
|
| |
|
|
| | |