Статистика
![](/stat/1722052497)
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0
|
Головна » 2017 » Березень » 15 » Зустріч з пожежниками
00:12 Зустріч з пожежниками |
14.03.2017р. в Болехівській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулася зустріч старшокласників із працівниками пожежної служби. Пожежники розповіли учням про свою важку працю, показали з чого складається їх автомобіль та продемонстрували підручні засоби, які вони використовують у боротьбі із вогнем.
![](http://bolschool2.at.ua/pozhezhniki2.jpg)
|
Переглядів: 655 |
Додав: ticher
| Рейтинг: 3.0/2 |
|
|
| | |