З 29.01 - 02.02 соціально-психологічна служба ліцею провела тиждень поінформованості про дітей (осіб) з особливими потребами та людей з інвалідністю.
Метою було виховання в дітей співчуття, доброти, прагнення допомогти тим, хто потребує допомоги, формування толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами та людей з інвалідністю, руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар‘єрів у суспільства, а також зрозуміти і прийняти різноманітність.
![430470248-1459765017948864-6514044591253703875-n](https://i.ibb.co/SPxCpfT/430470248-1459765017948864-6514044591253703875-n.jpg)
|