![839c038040029d886def8a541cdd130a.jpg](https://picua.org/images/2020/03/05/839c038040029d886def8a541cdd130a.jpg)
Уже кілька років поспіль учні нашої школи - активні учасники Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник". Координатор цього конкурсу - Павелик Руслана Володимирівна, вчитель української мови та літератури, яка щорічно займається реєстрацією та проведенням гри.
Цьогоріч конкурс відбувся 3 березня. Сподіваємось, що учні, які взяли участь у цій захопливій, пізнавальній та надзвичайно корисній грі отримають хороші результати.
|